Atsiliepimai apie Adutiškio senelių namus


    Pastabos, pasiūlymai, atsiliepimai, komentarai mums reikalingi siekiant pagerinti savo teikiamas paslaugas. Ačiū

Comments: 11
 • #11

  Zina (Monday, 29 January 2018 11:44)

  Tikrai labai gražu ir miela.Norėtusi savo senatve praleisti tokiuose šauniuose senelių namuose.Žinoma domina ir kaina.Gal paprastam žmogeliui nelabai prieinama.

 • #10

  Leonora Čepukaitienė (Wednesday, 24 January 2018 15:52)

  Laba diena. Galbut mano zinute ir pasirodys nereiksminga, bet labai kirba Jums parasyt. Pati 10 metu gyvenau Norvegijoje, ir dirbau seneliu namuose slaugytoja, jau metai laiko esu gryzus i LT ir dirbu privacioje klinikoje. Bet pamacius ka Jus sukuret Lietuvoj, tiesiog apsidziaugiau, kaip mazas vaikas gaves saldaini. Zinau kokiomis salygomis gyvena norvegai seneliai, kokiomis salygomis dirb slaugytojai norvegijoje ir kokiomis lietuviai. Be abejo ner ko lygint. Bet pamacius jusu namus supratau, kad yra ir cia nerealus namai. Dziaugiuosi uz jusu nuostabius namus ir nora padeti seniliams, kurie musu lietuviu daznai uzmirsti ir niekam nereikalingi. Tiesiog spaudziu jums desine ir linkiu visakeriopos sekmes ir toliau vystyti ideja ir versla tik plesti. Saunuolis Jus��

 • #9

  Danguole Milasiene (Tuesday, 23 January 2018 16:53)

  Labas vakaras ,ačiū už puikia laida o ypač už jūsų iniciatyva ir sunkų Jūsų bet labai svarbų darbą ir indėlį , kad lietuvių seneliai gyventų geriau!Linkiu Jums sėkmės jūsų veikloje ir kad jūsų darbas ,idėjos įkvėptų kitus Lietuvos miestus ,politikus plėtoti ir gerinti senelių slauga Lietuvoje !Didziausia pagarba Jums ir sėkmės jūsų darbuose !

 • #8

  Irma Lazickiene (Tuesday, 23 January 2018 16:49)

  Didele pagarba Jums Zydrunai!
  Pagaliau jusu deka sukurta vieta, kur viltis, bei galimybe kokybiškai mėgautis senatve nebera tik svajone.
  Jusu idėja - didziule pagalba užsienyje gyvenantiems vaikams, kurie del tam tikru aplinkybių neturi galimybių prižiūrėti savo gimdytoju.
  Dar ir nauju darbo vietų galimybe apylinkes gyventojams!
  Nuostabu! Lai Dievas laimina Jus ir visas Jusu naujas idėjas!!!

 • #7

  Rasa Birutiene (Tuesday, 23 January 2018 16:47)

  Labai svarbus vakaras ir Adutiškis, Švenčionių rajonas, šiandien įrašytas į Lietuvos socialinių projektų žemėlapį! ką tik oficialiai atidaryti nauji jaukūs namai -Adutiškio reabilitacijos ir slaugos centras. Sveikinimai,padėkos ir palinkėjimai šįvakar visų vieningi -įkūrėjui Žydrūnas Eimutis! Jo nuveiktas darbas vertas kiekvieno padėkos žodžio ir daugiau! Tokie projektai suteikia vilčių, stabdo emigraciją, užtikrins orų pensijos laiko gyvenimą ir žmones burs į jaukią namus primenančią aplinką! Rasa Birutiene jaučiasi puikiai su Šarūnas Birutis ir daugeliu kitų!

 • #6

  Kestutis Savickas (Tuesday, 23 January 2018 16:45)

  Vakar su administracijos direktoriumi ir begale kitų svečių teko garbės dalyvauti Adutiškio privačių senelių namų atidaryme ir apžiūrėjome šviežiai paruoštus kambarius, išmėginome sofas, maistą ir pasiklausėm puikios, gimtos kapelos.
  Ačiū, Žydrūnas Eimutis ir jo komandai už indėlį. Kuris sukūrė puikų darinį, ten kur prasideda Lietuva.

 • #5

  Marija Visockiene (Tuesday, 23 January 2018 16:39)

  Labai geras pristatymas.labai grazu.patogiai.prabangiai irengti namai ir manau .kad emigracijoj esantys vaikai tikrai turetu susidometi .cia tevams butu labai gerai.manau.kad tokios butent informacijos labai reikejo.sekmes tau Zydrunai.

 • #4

  Vida Umbraziuniene (Tuesday, 23 January 2018 16:37)

  Viskas tikrai labai graziai atrodo, irengta siuolaikiskai, viskas poilsiui, tik visai neparodyta kur kambariai kuriuose seneliai gyvens, kur bus tik ju zona. Siaip labai smagu, kad musu Adutiskyje kazkokios prosvaistes...

 • #3

  Marijona Dzikaviciene (Tuesday, 23 January 2018 16:35)

  Labai viskas grazu,ateiciai tikrai noreciau vietos,jeigu nepabrangs .Esu suzaveta,viskas yra-televizoriai,kompiuteriai,dar ir knygos.o ir baznycia.Jusu namai man atradimas,nes senatve jau cia.Aciu uz puikia ekskursija...

 • #2

  Jurate Damulyte (Tuesday, 23 January 2018 16:29)

  Labas vakaras � pasižiūrėjau pasakojimą apie Jūsų sumanymą Adutiškį paversti senelių rojum. Ambicingas užmojis, bet jei jis nuoširdus - labai gerbiu � mes vasarojam Adutišky. Labai norėčiau, kad miestelis atsigautų. O Jūsų investicijos gali būti rimta atspirtim. Matėm kaip ilgai kruopščiai lipdėt ir atgaivinot tarybinę griuveną. Tad laikysim kumščius už Jus. Gal galėsim ir kuo padėt. Kad ir kiaušinių paaukodami � Sėkmės nuoširdžiai. Būtų įdomu pamatyt Jus kada Adutišky. Tai pavasariop gal kada pavyks. �

 • #1

  Jonas (Monday, 25 September 2017 07:56)

  Gražiai padarėte