Gerbiamieji, maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų puslapio facebooke “Adutiškis”. Ten daugybė mūsų kasdienybės nuotraukų, video, konkursų, naujienų ☀️☀️☀️

   Žmogaus gyvenime labai svarbus artumas. Visi be išimčių norime jaustis saugūs, mylimi, suprasti ir reikalingi. Gyvenimo prasmė neišmatuojama patirtimi ar lūkesčiais, gyvenimo prasmė - kelias, kuriame kaip medžiai norime augti kartu. Mes viena visuma, viena visa jungianti grandis ir mums visiems reikia sušildančių žodžių, ištiestos rankos, gerumo ir šypsenos, kuri įprasmina buvimą žemėje, įprasmina būties jausmą.

   Dažnai,  kol esame jauni, nepastebime svarbių akimirkų, jos tarytum praeina. Vaikystės spalvos nublanksta kaip ir akimirkos augant šalia svarbiausių žmonių mūsų gyvenime - Tėvų, senelių bei artimų žmonių... Ir niekas nenusikalsta gyvendamas toliau ir vis mažiau laiko ir pastangų įdėdamas į senstančių artimųjų gyvenimą. Taip, nes medžiai auga toliau, kaip ir mes, savo kelią auginame kasdien kurdami savo likimus ir laiko tam augimui reikia daug.

    Tampame vieniši ne tada, kai neturime artimųjų, o tada, kai negalime savimi pasirūpinti. Ir vienintelė laimė matyti laimingus kitus, nesijausti našta ar skauduliu... 

 

Mes kuriame...   Sukūrėme jaukius šiltus namus Jums - mūsų brangūs tėvai, seneliai ir artimi žmonės. Mes tikime…       Kad Jūs  tikrai atrasite svarbiausią jausmą savo širdies gilumoje - sielos ramybę.

Mes žinome...    Kartu, mes tikrai dar augsime ir šypsosimės.

Mes laukiame… Nes mūsų širdys kupinos gerumo, atjautos ir pagarbos.

Mes mylime...    Nes žmogui gera būti tik meilėje.