Adutiškio reabilitacijos ir slaugos centras

ieško investuotojų

 

DUK (dažnai užduodami klausimai) arba 

Kodėl aš norėčiau investuoti ČIA? 

 

 

1. Tai ne Azijos rinkos, ne nafta, ne forex, ne prekyba doleriais ar panašiais mistiniais dalykais;

2. Čia nėra svyruojantis uždarbio ar praradimo pokytis plius minus 20 procentų;

  3.  Viskas vyksta Lietuvoje, lengvai patikrinama, pačiupinėjama - visko garantas nekilnojamas turtas;

  4.  Tai veikla ir paslauga, kuri galimai bus reikalinga kiekvienam iš mūsų;

  5.  Per 10 metų garantuotas virš 50 procentų uždarbis;

  6.  Būdamas investuotoju, esant reikalui, garantuotai per 14 dienų gaunate vietą centre;

  7.  Didžiuojatės būdamas dalimi skaidraus, garbingo ir pagarbos verto verslo;

 

Atvykite, paskambinkite, apžiūrėkite - viskas vyksta visai šalia Jūsų!  

Skaityti daugiau ...


Projektas „Adutiškio atgimimas“ 

   Esant darbo vietoms, normaliems atlyginimams ir aktyviai veiklai miestelyje gerės mikroklimatas, kils miestelio ekonominis lygis, gyventojų motyvacija, laimės indeksas, pasitenkinimas gyvenimu. Tuo stipriai mažės nedarbo lygis, kadangi čia išvardintos tik tiesiogiai įmonės sukurtos darbo vietos, bet nepaminėtos aplinkinių galimybė aptarnauti šią įstaigą. Tai ir vietos ūkininkai, ir siuvykla, ir kirpykla, ir maisto prekių parduotuvės, ir seniūnija, bažnyčia, savivaldybė, kiti prekių ir paslaugų tiekėjai. Atsiradusi nauja perspektyva miestelio gyventojams stabdys gyventojų emigraciją, mažins alkoholizmą, skatins mokymąsi ir tobulėjimą. Užimtumas, renginiai, koncertai, sportas, turiningas laisvalaikis taps neatsiejama miestelio dalimi, kadangi mūsų įstaiga rems visas geras programas, kurios bus vykdomos Adutiškyje.  Kartu su savivaldybe bus sukurtos gyvenvietės renovacijos programos, leisiančios gyventojams lengvatinėmis sąlygomis atnaujinti savo būstus ir aplinką. Ilgainiui Adutiškis taps Švenčionių rajono pasididžiavimu.  

Skaityti daugiau ...


APGYVENDINIMAS SENJORŲ SAVARANKIŠKO GYVENIMO NAMUOSE

 

   Kiekvienas sulaukęs garbaus amžiaus susimąsto, kaip gyventi toliau. Vieni bando patys, kiti patiki save artimiesiems, tretieji pasirenka profesionalią slaugą ir gyvenimą senjorų namuose. Jei esate trečiasis variantas ar tik svarstote apie galimybes, jums būtina susipažinti su esama nustatyta Valstybės tvarka, galimomis kompensacijomis, mokesčiais, turto apskaičiavimais, būsimų paslaugų normatyvais. 

Skaityti daugiau ...


Kilusi idėja įkurti šį centrą

    Švenčionių rajone, Adutiškio miestelyje įrenginėjami Senjorų namai.

       Kas planuojama, kas padaryta ir kaip tai prasidėjo kalbiname Žydrūną Eimutį - UAB „Adutiškio reabilitacijos ir slaugos centras“ vadovą.

Kaip kilo statomo Adutiškio reabilitacijos ir slaugos centro idėja?  Papasakokite trumpai apie save.

    „Esu 36 metų vilnietis, jau 14 metų dirbu savo versle, labai patinka ką darau. Nesu pinigų vergas, vertinu tikras gyvenime vertybes, vertinu gerus, sąžiningus žmones, kūrybą ir meną. Nesvarbu ar tai būtų statomas namas, ar lipdoma skulptūra. Šis projektas prasidėjo 2013 m. pavasarį.

Skaityti daugiau >>>


Trumpai apie įstaigą

   Adutiškio slaugos ir reabilitacijos centre bus teikiamos individualios socialinės ir sveikatos priežiūros paslaugos, atitinkančios gyventojų savarankiškumo lygį, užtikrinančios socialinius poreikius.

    Profesionalūs darbuotojai gins ir saugos gyventojų teises ir interesus. Gyventojams bus sudarytos orios, lūkesčius atitinkančios gyvenimo sąlygos, padėsiančios puikiai jaustis aplinkoje ir jausti gyvenimo malonumą. Puoselėjamos religinės vertybės, tarpusavio santykiai, pramogos ir laisvalaikis vystomi pagarbos, paslaugumo ir pasitikėjimo pagrindu.  


Tikslas

  Įkurti modernią įstaigą, tenkinančią psichologines, socialines, kultūrines ir dvasines vyresnio amžiaus ir neįgalių žmonių reikmes, sudaryti jiems tinkamas, žmogaus orumą išsaugančias gyvenimo sąlygas, užtikrinti socialinę reabilitaciją, materialinį ir buitinį aptarnavimą, teikiant būsto, maitinimo, transporto, buitines, asmens higienos, socialinio darbo, bendravimo ir kitas paslaugas. 

  Mes siekiame sudaryti senyviems, ligotiems, vienišiems, neįgaliems žmonėms sąlygas gauti efektyvią kompleksinę socialinę pagalbą,  tenkinti didėjantį socialinių paslaugų poreikį ir užtikrinti gyvenimo kokybę.