Apie mus žiniasklaidoje
Emigracijos pasekmė – vieniši senoliai: būtina keisti sovietinį požiūrį į senelių globos namus

2017.12.16.

Nenutrūkstamai didėjant emigruojančių darbingo amžiaus žmonių skaičiui, tikslinga atsigręžti ne tik į priežastis, sąlygojančias daugelį valstybės ekonomikos problemų, bet ir į žmonių, likusių be šeimos, artimųjų, vienišumo problemą.
Po savaitės bus atidaryti modernūs Adutiškio senelių namai

2017.11.11.

Lapkričio 16 d. duris atveria Adutiškio senelių namai. Ta proga lapkričio 18 ir 19 dienomis nuo 10 iki 19 val. vyks Atvirų durų dienos – visi norintys galės apsilankyti juose ir apžiūrėti naujus modernius senelių namus, atitinkančius gero viešbučio standartąModernūs Adutiškio senelių namai jau atidaryti

2017.11.18.

Lapkričio 18 ir 19 dienomis nuo 10 iki 19 val. Adutiškio senelių namuose vyks Atvirų durų dienos – visi norintys galės apsilankyti juose ir apžiūrėti naujas gražias ir jaukias patalpas.Adutiškyje atidaryti senjorų namai atitiks 4 žvaigždučių viešbutį

2017.11.24.

„Vieniši tampame ne tada, kai neturime artimųjų, o tada, kai negalime savimi pasirūpinti. Ir vienintelė laimė matyti laimingus kitus, nesijausti našta ar skauduliu... Mes sukūrėme jaukius šiltus namus Jums – mūsų brangūs tėvai, seneliai ir artimi žmonės. Mes tikime, kad Jūs  tikrai atrasite svarbiausią jausmą savo širdies gilumoje – sielos ramybę. Mes žinome – kartu mes tikrai dar augsime ir šypsosimės. Mes laukiame, nes mūsų širdys kupinos gerumo, atjautos ir pagarbos. Mes mylime, nes žmogui gera būti tik meilėje...“, – teigia Adutiškio reabilitacijos ir slaugos centro vadovas Žydrūnas Eimutis.Pirmą kartą Lietuvoje – šiuolaikiški, „vakarietiško“ stiliaus senelių namai!

2017.11.24.

Kiekvienas sulaukęs garbaus amžiaus susimąsto, kaip gyventi toliau. Vieni bando patys, kiti patiki save artimiesiems, tretieji pasirenka profesionalią slaugą ir gyvenimą senjorų namuose. Nuo šiol, ne tik kino filmuose bus galima išvysti išties šiuolaikiškus ir patogius senelių namus! Lietuvoje lapkričio 20 dieną duris atvėrė „vakarietiško“ stiliaus senelių namai – „Adutiškio reabilitacijos ir slaugos centras.“ Tai vieta, kur senjorai gali ne tik oriai, bet ir patogiai bei prasmingai praleisti savo laiką.